Ігор Коломойський
Ігор Коломойський politeka.net

Новий закон про банки дасть можливість Коломойському отримати компенсацію за "ПриватБанк"

  Читайте по-русски
  Новий проєкт вносить зміни лише до двох законів "Про банки і банківську діяльність" та "Про систему гарантування вкладів фізосіб"

  Початковий проєкт закону "Про банки і банківську діяльність" та "Про систему гарантування вкладів фізосіб", який був внесений 11 грудня 2019 року, зазнав сильних змін. Передбачається винесення на голосування Верховної Ради абсолютно нового документа, що включає компромісний варіант із колишніми власниками, зокрема, "ПриватБанку" Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим. Про це повідомляє "НВ Бізнес".

  Обсяг нової версії проєкту закону 2571 лише шість сторінок. Проєкт внесений Данилом Гетьманцевим та іншими депутатами підопічного йому комітету ВР.

  Новий проєкт вносить зміни лише до двох законів "Про банки і банківську діяльність" та "Про систему гарантування вкладів фізосіб" у статті 79 і 54 відповідно, щодо оскарження рішень.

   У разі визнання незаконним і скасування рішення НБУ про віднесення банку до категорії неплатоспроможних, про відкликання банківської ліцензії, ліквідацію банку, про затвердження пропозиції НБУ про участь держави у виведенні неплатоспроможного банку з ринку, власники банку на момент прийняття такого рішення НБУ мають право на отримання компенсації.

  Як повідомляв 5.UA, судовий процес "ПриватБанку" у Лондоні стосується незаконного привласнення 1,9 млрд доларів США за допомогою шести компаній (три зареєстровано у Великій Британії, і три – на Британських Віргінських островах). Банк прагне повернути ці кошти в повному обсязі, включно з відсотками, що нараховуються за ставкою приблизно пів мільйона доларів США на день.

   

  Попередній матеріал
  Баканов прокоментував обшуки СБУ на "1+1"
  Наступний матеріал
  Циклон приніс в Україну похолодання і негоду – без світла залишаються 600 населених пунктів
  Loading...

  "Укрнафта" пропонує борг перед держбюджетом покрити неіснуючим газом – "Спостерігач"

  Націоналізація збитків та приватизація прибутків: "Спостерігач" про формулу успіху Коломойського

  Суд у справі "ПриватБанку" переносять, щоб отримати кредит від МВФ – Кушнірук

  Справа "Привату": чи зможе Коломойський втретє пошити в дурні платників податків – "Спостерігач"

  Борги Коломойського стягнуть з державного "ПриватБанку" – ЗМІ

  Суд задовольнив позов НБУ до Коломойського щодо нерухомості на 100 мільйонів – подробиці