Єлизавета Ясько
Єлизавета Ясько www.eurointegration.com.ua

Нова чільниця української делегації в ПАРЄ: "Відмовлятися від спілкування з Росією – неправильно"

  Читайте по-русски
  Ясько заявила, що знає, як спілкуватися із росіянами

  Відмовлятися від спілкування з Росією – неправильно. Якщо мова йде про захист своїх інтересів, потрібно знати, що відбувається у світі. Таку думку висловила новопризначена чільниця української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Єлизавета Ясько в інтерв'ю виданню "Лівий берег".

  Вона заявила, що знає, як спілкуватися із росіянами, і додала, що цього навчилася в одному із московських вишів.

  "Я за своє життя зняла три документальні фільми про КДБ; я спілкувалася з величезною кількістю російських дипломатів, політиків. А ще я вчилася в Москві, до речі – є така сторінка в біографії. Я закінчила МДУ, була там у найцікавіший час – у 2013-2014 роках. Мене там, м'яко кажучи, не завжди сприймали нормально. Я знаю, як із цими людьми спілкуватися, і вважаю це, навпаки, тільки плюсом", – сказала Ясько.

  До Страсбурга на засідання Парламентської асамблеї Ради Європи посадовиця їде у якості гостя. Там планує зустрітися із європейськими політиками, зокрема державним секретарем Міністерства закордонних справ Франції з питань Європи Амелі де Моншален. 

  Нагадаємо, в осінній сесії ПАРЄ, що стартує уже сьогодні, Україна не братиме участі на знак протесу проти повернення до асамблеї делегації Росії. Новий склад української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Верховна Рада сформувала 17 вересня. Її очолила депутатка від партії "Слуга народу" Єлизавета Ясько.

  Попередній матеріал
  Податковий законопроєкт №1210 потребує доопрацювання – експертне управління ВРУ
  Наступний матеріал
  Податкова реформа захищає інтереси лише Коломойського – голова Федерації металургів
  Loading...