Зоряна Скалецька
Зоряна Скалецька Зоряна Скалецька / Facebook

"Не я цю війну почала, але я її завершу": Скалецька вперше прокоментувала конфлікт у МОЗ

Читайте по-русски
Міністр пообіцяла провести зустріч із колективом Міністерства охорони здоров'я

Внутрішній конфлікт у Міністерстві охорони здоров'я не впливає на роботу відомства у звичайному режимі. Саме так нова чільниця МОЗ Зоряна Скалецька вперше прокоментувала ситуацію, коли її заступник запропонував звільнитися керівниці одного з підрозділів міністерства.

"Хочу запевнити всю команду міністерства – всі, хто працює ефективно на державу і народ України, спеціаліст у своїй справі – далі працюватиме в команді. І на тому крапка. Суть реформи державної служби – професійні чиновники, знавці своєї справи, що без політики працюють на державу. А не політичними засобами воюють з командою міністерства. Не я цю війну почала, але я її завершу", – написала міністр у Facebook.

Скалецька зауважила, що всі фахові працівники залишаться на посадах, втім, внутрішній аудит триватиме й надалі. Також пообіцяла провести зустріч із колективом МОЗ. Водночас зауважила, що їй дивно було дізнатися про проблеми не особисто, а через соцмережі під час відрядження до Сполучених Штатів.

Конфлікт розгорівся кілька днів тому. Заступник Скалецької – Михайло Загрійчук – заявив керівниці директорату медичних послуг Оксані Сухоруковій, що їй необхідно звільнитися. Конкретну причину не озвучив, сказав тільки про "різне бачення".

Запис розмови працівників міністерства із заступником міністра оприлюднили в інтернеті. Вже за день під стінами МОЗ провели акцію протесту на підтримку працівників, які були призначені через конкурси ще за часів роботи Уляни Супрун.

Дивіться також: Скандал у МОЗ: необґрунтоване звільнення чи бажання уникнути аудиту – що відбувається у міністерстві

Попередній матеріал
#Кендзьор: в гостях історик Олександр Палій
Наступний матеріал
У Криму обшукують будинок кримськотатарського активіста Ільвера Аметова
Loading...