МОЗ
МОЗ 5 канал

Керівниця директорату МОЗ про скандал зі звільненнями: йдеться про відкат реформ

  Читайте по-русски
  Cхожа ситуація стосується й інших міністерств, стверджує Литовченко

  У Міністерстві охорони здоров'я України не йдеться про кадрову політику, а про відкат двох реформ у відомстві. Про це заявила керівниця Директорату стратегічного планування та євроінтеграції МОЗ України Ірина Литовченко, інформує "Громадське".

  "Це реформа охорони здоров'я і це реформа державної служби. Тому що державних службовців набирали як незалежних, аполітичних, професійних службовців", – наголосила Литовченко.

  Cхожа ситуація стосується й інших міністерств, наголосила чиновниця.

  "Просто у нас вистачило сміливості про це сказати голосно. Є мої колеги – директори з інших міністерств, – які просто пишуть заяви, просто ідуть. Їм кажуть, наприклад, що "не існує такого терміну, як стратегічне планування, для чого нам потрібен такий директорат, ми не розуміємо, чим ви займаєтесь", або знаходять якісь інші причини", – наголосила керівниця Директорату МОЗ.

  Як повідомляв 5.UA, напередодні стало відомо, що заступник міністра охорони здоров'я Михайло Загрійчук запропонував написати заяву на звільнення гендиректорці Директорату медичних послуг Оксані Сухоруковій та генеральній директорці Директорату стратегічного планування та євроінтеграції Ірині Литовченко.

  Попередній матеріал
  Новий закон про публічні закупівлі чітко уточнює, що таке екологічні критерії та стандарти – розробники
  Наступний матеріал
  Шведська екоактивістка Ґрета Тунберг отримала альтернативну Нобелівську премію – подробиці
  Loading...