reportazhyst.com

Нардеп Лещенко: Усе вказує на те, що ми впевнено рухаємося до дострокових виборів

  Чинний парламент не відповідає інтересам суспільства, заявив народний депутат Сергій Лещенко

  Народний депутат від БПП Сергій Лещенко не виключає, що найближчим часом в Україні таки відбудуться нові парламентські вибори, оскільки чинний парламент не відповідає інтересам українців. Про це пише ZN.UA.

  "Усе вказує на те, що ми впевнено рухаємося до дострокових виборів. Бо цей парламент, він не відповідає інтересам суспільства і головне – принцип його обрання був повністю корупційним: через мажоритарку ми знову запустили вірус корупції в наш політичний організм. Не можна обманювати самих себе – цей парламент був приречений", – сказав він.

  За словами народного депутата, зараз тривають переговори з партіями, які створюються "у середовищі колишніх співробітників прокуратури і грузинської команди", а після їх завершення можна буде говорити про остаточний формат участі нових партій в майбутніх виборах.

  Крім того, Лещенко каже, що зараз триває процес "об'єднання великого пласта молодих людей, які шукають, як вивести Україну з цього олігархічного корупційного болота, в якому вона знаходиться 25 років".

  Нагадаємо, як заявляв в ефірі "5 каналу" представник Президента України у Верховній Раді Артур Герасимов, на сьогодні є системна робота між Президентом, парламентом і урядом.

  Попередній матеріал
  З'явилося відео ураження російського вертольота в Сирії
  Наступний матеріал
  Українка стала чемпіонкою Європи з легкої атлетики в бігу на 800 метрів
  Теги:
  Loading...

  Ситник: Справа Онищенка є тестом на наявність політичної волі саме в парламенту

  Гринів: У чинного парламенту найкраща дисципліна за всі роки

  Процес розпаду парламенту буде продовжуватися – співзасновник "Нової країни"

  Восени стане зрозуміло, як довго протримається парламент у своїй ролі – нардеп від БПП