Гринів: У чинного парламенту найкраща дисципліна за всі роки

Суспільство має тиснути на ті політичні сили, які хочуть "пробігти між краплинками дощу", зазначив Ігор Гринів

У чинного парламенту найкраща дисципліна за всі попередні роки. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив голова фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Гринів.

"Я не знаю, чи розчарую вас чи не розчарую, я пробую згадати і думаю, що я не збрешу, що в цьому парламенті найкраща дисципліна за всі попередні роки", – зазначив він.

Гринів додав: "Це перший парламент, де є особисте голосування. Це перший парламент, де не тому що заборонено голосувати за іншого, а тому що 80% чи 90% депутатів відмовляються голосувати за інших або відмовляються, щоб хтось голосував за них, навіть у форс-мажорних обставинах".

За словами голови фракції БПП, наступила ера, коли всі дуже хочуть подобатися іншим або говорити тільки те, що подобається іншим.

"Питання дисципліни звичайно існує, особливо коли настає період, коли урядовій коаліції протистоять велика кількість популістів, і тому треба не просто сконцентрувати голоси, а ще на такому антипопулізмі, коли дуже хочеться депутатам-мажоритарникам зіграти в цей популізм ... всі дуже хочуть подобатися іншим або говорити тільки те, що іншим подобається. Цей популізм характерний, як правило він і наступає, коли чим більша криза, чим більше стан такий розрухи в державі, тим більше запит йде на популістів", – зауважив Гринів.

Він наголосив: "З цим треба боротися різними методами, на мою думку. І ключовий метод – це суспільний тиск на ті політичні сили, які хочуть між краплинками дощу пробігти".

Нагадаємо, як заявляв в ефірі "5 каналу" представник Президента України у Верховній Раді Артур Герасимов, на сьогодні є системна робота між Президентом, парламентом і урядом.

Попередній матеріал
На Тайвані під час військових навчань ракетою вбили рибалку
Наступний матеріал
Колумбійські поліцейські знайшли півтонни кокаїну в полуницях

Пацкан: У парламенті існує проблема із дисципліною у фракціях

У депутатів ВР дуже низька дисципліна - Парубій

Росія, корупція, популізм – Гройсман розповів постпреду США про головних ворогів України

Міклош: Загроза Україні – популізм

Чорновіл: На дострокових виборах до ВР можуть перемогти "деструктивні чорні популісти"

5 канал - трансляція наживо