На сьогодні є системна робота між Президентом, парламентом і урядом – Герасимов

Наступного тижня до ВР будуть внесені законопроекти, ухвалення яких необхідне для відновлення співпраці з МВФ, зазначив представник Президента у парламенті

На сьогодні є системна робота між Президентом України, парламентом і урядом. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив представник Президента України у Верховній Раді Артур Герасимов.

"За ці два тижні що я відчув, що є системна позиція, є системна робота між Президентом, парламентом і урядом. Найкращим прикладом цієї системної роботи було голосування за судову реформу ... була дуже узгоджена позиція між усіма, це привело до результату. Це ще один приклад того, що таке командна робота", – сказав він.

Герасимов додав: "З точки зору організації, скажемо так, логістики, процедур, то одразу скажу, що це поставлено на системний рівень, і я дуже задоволений, що це таким чином іде".

Також представник Президента у ВР зазначив, що наступного тижня до парламенту будуть внесені законопроекти, ухвалення яких необхідне для відновлення співпраці з МВФ.

"Там дуже велика кількість цих законопроектів. Ви знаєте, що кожного тижня в зал потрапляє від 3 до 10 законопроектів, які певним чином відносяться до співпраці нашої країни з МВФ. Наступного тижня також будуть ці законопроекти в порядку денному, і я впевнений, що вони будуть проголосовані, тому що в зал виносяться тільки ті законопроекти, як пройшли вже обговорення в комітетах, на фракціях", – зазначив Герасимов.

Повне інтерв'ю із представником Президента України у Верховній Раді Артуром Герасимовим дивіться за посиланням.

Раніше представник Президента України у Верховній Раді Артур Герасимов заявив, що проголосувати за нових членів ЦВК депутати можуть вже у вівторок.

Попередній матеріал
Козаки знову грають у футбол: ансамбль ім. Вірського записав відео на підтримку збірної
Наступний матеріал
У Києві хочуть перейменувати бульвар Дружби народів

У парламенті зареєстрували постанову про призначення нового складу ЦВК

Нардеп про судову реформу: Парламент багато що може "проломити"

Парламент змінив Конституцію: як це було

Порошенко про судову реформу: Левову частину свого часу я витратив на переговори з фракціями і депутатами