Прес-служба Кабміну

Росія, корупція, популізм – Гройсман розповів постпреду США про головних ворогів України

  Сторони домовились про взаємодію для протистояння російській агресії

  У п'ятницю, 17 червня, у Нью-Йорку прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч із постійним представником США Самантою Пауер. Сторони обговорили поступ уряду та спільну взаємодію у контексті протистояння російській агресії. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

  У ході переговорів Гройсман зауважив, що перед Україною стоять три головні перешкоди, які необхідно подолати: "Ми маємо три вороги: Росія, корупція, популізм. Це три повноцінні вороги, які сьогодні заважають розвитку України".

  Водночас прем’єр наголосив, що новий уряд налаштований проводити необхідні реформи. Гройсман підкреслив зрушення у просуванні реформ та заявив: "Ми будемо боротися за Україну і за внутрішні реформи".

  Одними з ключових питань, які виділив прем’єр, є взаємодія уряду з МВФ, забезпечення національної безпеки, покращення бізнес-клімату в Україні.

  Водночас, постпред США Саманта Пауер значила, що Україна веде боротьбу на двох фронтах - у протистоянні агресії та у проведенні необхідних реформ. Вона наголосила на необхідності успішного проведення реформ, що дозволить ефективно відповідати на виклики, породжені російською агресією.

  Обговорили представники країн і питання вимушених переселенців, на що Гройсман заявив, що "уряд не сприймає позиції надмірної ізоляції тимчасово окупованих територій". Крім того, розглядали постпред та прем’єр план роботи новоствореного Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. Голова уряду підкреслив необхідність розробки середньострокової стратегії реінтеграції тимчасово окупованих територій.

  Попередній матеріал
  Франція депортує 20 російських уболівальників до РФ вже завтра
  Наступний матеріал
  Масове отруєння на Одещині: зі скаргами до лікарень звернулись понад 60 осіб

  У Вашингтоні Гройсман розповів про корупцію, митні реформи та потенціал України

  Гройсман домовляється про збільшення американських інвестицій в економіку України

  Гройсман домовився із віце-президентом США про підтримку реформ

  Прем'єрський візит: Гройсман провів зустріч з українською діаспорою у США