Facebook/Володимир Гройсман

Гройсман домовився із віце-президентом США про підтримку реформ

Йдеться про виділення 220 мільйонів доларів на проведення економічних, політичних й енергетичних реформ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся із віце-президентом США Джо Байденом у рамках дипломатичного візиту до Сполучених Штатів.

Під час зустрічі Байден та Гройсман обговорили питання надання Україні фінансової допомоги для проведення реформ в економіці, політиці, енергетиці. Представники країн також домовились щодо створення нового центру митного контролю в Україні та про виділення коштів на оснащення і підготовку співробітників митних служб.

"Є ряд важливих проектів, які будуть продовжені – це підтримка судової реформи в Україні, підтримка децентралізації, антикорупційної політики, економічних питань", – відзначив український прем’єр.

Він також заявив: "У найближчій перспективі Україна всередині буде змінюватися, і ці зміни відзначатимуться на покращенні ситуації щодо рівня життя. Американські партнери нас підтримують і інституційно, і політично, і фінансово для того, щоб ми могли запроваджувати ці зміни якомога швидше".

Як стало відомо, під час переговорів віце-президент США Джо Байден заявив про виділення Україні 220 млн доларів на проведення необхідних реформ.

Після зустрічі із Байденом Гройсман вшанував пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років, поклавши символічні снопи з колоссям біля Монумента жертвам Голодомору у Вашингтоні.

Нагадаємо, 15 червня прем'єр зустрівся з керівниками української діаспори у США

Як повідомлялося, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман з 14 по 17 червня 2016 року на запрошення віце-президента США Джо Байдена перебуває з робочим візитом у США. Гройсман планує взяти участь у щорічній конференції Центру американсько-українських відносин, Американської Ради зовнішньої політики та Інституту Євроатлантичного співробітництва.

 

Попередній матеріал
Оборона, ЗМІ, кінематограф: сьогодні нардепи розглядатимуть цілу низку законів
Наступний матеріал
Франція депортує 20 російських вболівальників разом із їхнім лідером

Прем'єрський візит: Гройсман провів зустріч з українською діаспорою у США

Гройсман розповів, коли Україна стане членом ЄС

Білий дім анонсував виділення Україні $220 млн на проведення реформ

Гройсман зустрінеться з Байденом у США