Гройсман зустрінеться з Байденом у США

  Прем'єр відвідає США з робочим візитом

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на запрошення віце-президента США Джо Байдена 14-17 червня 2016 року відвідає з робочим візитом Сполучені Штати Америки. Про це повідомляє прес-служба уряду.

  "У рамках візиту Гройсман проведе низку зустрічей, зокрема з віце-президентом Джо Байденом, спікером Конгресу США Полом Райаном, лідерами демократів та республіканців у Конгресі США", – йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, у Вашингтоні та Нью-Йорку український прем'єр-міністр проведе переговори з міністром торгівлі Пенні Пріцкер, міністром фінансів Джейкобом Лью, міністром енергетики Ернестом Монізом, адміністратором USAID Гейл Сміт, головним операційним директором Світового банку Шрі Мульяні Індраваті, керівниками провідних американських банків та фінансово-промислових компаній.

  Гройсман також візьме участь у щорічній конференції Центру американсько-українських відносин, Американської Ради зовнішньої політики та Інституту Євроатлантичного співробітництва.

  Крім того, прем'єр-міністр зустрінеться з провідними експертами в Атлантичній Раді, українською громадою та лідерами єврейських організацій США.

  Нагадаємо, у травні Гройсман заявив, що гроші на ремонт українських доріг у бюджеті є. Крім того, у червні ДФС відзвітували про збільшення надходжень до бюджету на третину.

  Попередній матеріал
  Як буде відбуватися Марш рівності-2016
  Наступний матеріал
  У Мінекономрозвитку назвали найбільші ІТ-центри України

  КСУ визнав неконституційними обмеження розміру пенсій суддів у відставці

  Гройсман: фактичний приріст коштів місцевих бюджетів – близько 50%

  Україна можливо купить російський газ, якщо буде "правильна пропозиція" - Гройсман

  Гройсман: Очільники облдержадміністрацій, які з 1 серпня не перейдуть на ProZorro, мають бути звільнені