Анна Шаригіна
5 канал

Як буде відбуватися Марш рівності-2016

12 червня в Києві, в рамках тижня міжнародного ЛГБТ-форуму Kyiv Pride 2016, відбудеться щорічний Марш рівності

Представники сексуальних меншин пройдуть головною вулицею країни на підтримку своїх прав і свобод. Про те, як буде проходити захід та чого очікувати від прихильників і противників ЛГБТ-параду, у студії "5 каналу" говорила Анна Шаригіна – організатор Маршу рівності Kyiv Pride 2016.

Повна версія дискусії щодо Маршу рівності тут:

"Наразі кампанія підтримки Маршу рівності видима – це кампанія підтримки Kyiv Pride. А це тиждень різних заходів, які закінчуються Маршем рівності. Ці заходи підтримали дуже багато людей", – заявила Шаригіна.

Нагадаємо, у програмі прайд-тижня заплановано понад 15 заходів. Серед яких круглі столи, дискусії, кінопокази, тренінги та виставки. 

Організатори заходу напрацювали план безпеки і реагування, адже з боку радикальних організацій лунають відверті погрози.

"У нашому суспільстві досі небезпечно бути активістом або активісткою у правозахисній сфері, у сфері прав людини. Це правда. Ми розуміємо, що є певні ризики. Ми зробили все, що від нас залежить, щоб люди були в безпеці", – запевнила директорка Kyiv Pride 2016.

Попри те, що проведення такого заходу відповідає вимогам українського законодавства, петиція до київської влади з вимогою заборонити дійство набрала понад 14 тисяч голосів.

"Суспільство має працювати з актуальними викликами. Зараз ми живемо в такий час, коли багато сусідніх держави вже пропрацювали подібні питання. Ці країни мали шанс поступово все вирішувати, в той час, коли ми маємо робити багато роботи по різних напрямках, до того ж одночасно", – сказала Шаригіна.

Нагадаємо, цього року в Києві 6,5 тисячі поліцейських охоронятимуть Марш рівності.

Попередній матеріал
Грицак підтвердив можливість обміну Солошенка і Афанасьєва на двох російських громадян – переговори тривають
Наступний матеріал
Гройсман зустрінеться з Байденом у США

Марш рівності в Києві: як це було

Кличко закликав ЛГБТ-спільноту не проводити "Марш рівності" в Києві

Гей-парад "Марш рівності" у Києві можуть заборонити

Марш рівності у Києві: кілька сотень учасників, довгі шеренги міліції і поранені (фото)