Прем'єрський візит: Гройсман провів зустріч з українською діаспорою у США

  Наразі прем'єр перебуває у США з візитом

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час візиту до Сполучених Штатів Америки зустрівся з керівниками української діаспори у США. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

  Голова уряду подякував представникам української громади у США за їхні зусилля і підтримку України.

  "Ви робите дуже велику справу для України і українців. Немає сфери, де б ви були не присутні. Ваша міжнародна активна позиція, яка привертає увагу до України, ваші волонтерські зусилля, підтримка наших воїнів, підтримка різних програм – ми це відчуваємо. Це надзвичайно є важливим у такий важкий час", – заявив Гройсман під час зустрічі.

  Крім того, прем'єр поінформував про пріоритети роботи уряду, зокрема щодо забезпечення макроекономічної стабільності та створення сприятливого бізнес-клімату. Гройсман розповів про вжиті урядом кроки, серед яких: запровадження єдиної ринкової ціни на газ, децентралізація, початок реформи державної служби, підготовка до запровадження електронного декларування державних службовців, а також публічної приватизації державних підприємств.

  Як зазначив прем'єр, уряд нині працює над створенням Агентства супроводження інвестицій при прем'єр-міністрові України. Повідомляється, що у ході візиту учасники обговорили питання ситуації на Донбасі, проведення реформ у країні та боротьби з корупцією.

  Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман з 14 по 17 червня 2016 року на запрошення віце-президента США Джо Байдена перебуває з робочим візитом у США. Гройсман планує взяти участь у щорічній конференції Центру американсько-українських відносин, Американської Ради зовнішньої політики та Інституту Євроатлантичного співробітництва.

  Попередній матеріал
  У Києві довга жіноча спідниця на 20 хвилин вивела з ладу ескалатор в метро
  Наступний матеріал
  В Орландо в парку розваг Walt Disney алігатор затягнув в озеро дворічного хлопчика

  Гройсман розповів, коли Україна стане членом ЄС

  Сьогодні Гройсман відвідає шведсько-український бізнес-форум

  Гройсман зустрінеться з Байденом у США

  У США ухвалили бюджет Пентагону: Україна отримає $500 млн на оборонні потреби