Гройсман домовляється про збільшення американських інвестицій в економіку України

  За словами прем'єра, інвестиційний клімат в Україні має бути змінений

  Київ і Вашингтон планують поглиблювати співпрацю у напрямку покращення інвестиційного та бізнес-клімату в Україні. Це стане ключовим питанням під час переговорів прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та міністра фінансів та торгівлі США, зазначає "Укрінформ".

  "Сьогодні ми будемо говорити про взаємодію з міністерством фінансів США", – повідомив Гройсман. Він також зазначив, що Вашингтон планує виділити $1 млрд кредитних гарантій, які "посприяють макроекономічній стабільності" в Україні. 

  "З міністром торгівлі ми маємо сьогодні обговорити чіткий план збільшення інвестицій в українську економіку з боку американського бізнесу", – зауважив Гройсман. 

  Прем'єр переконаний, що серйозних перешкод у цьому напрямку немає, тому "дуже важливо – клімат для інвестицій має бути змінений".

  Крім того, Гройсман анонсував створення офісу при прем'єр-міністрі, "який супроводжуватиме спочатку великі інвестиційні проекти, а потім будуть створені подібні центри в кожній області".

  За словами представника уряду, бізнес має займатися бізнесом, створенням робочих місць, конкурентної продукції та освоєнням нових ринків. "Все інше має зробити влада, і ми готові це робити", – підкреслив він. 

  Як стало відомо, під час переговорів з прем'єром Гройсманом, віце-президент США Джо Байден заявив про виділення Україні 220 млн доларів на проведення необхідних реформ

  Нагадаємо, Гройсман під час візиту до Сполучених Штатів Америки зустрівся з керівниками української діаспори у США.

  Попередній матеріал
  Окупанти обстріляли цивільних мешканців на КПВВ "Мар'їнка" – є постраждалі
  Наступний матеріал
  Президент Порошенко прокоментував матч Україна – Північна Ірландія

  Гройсман домовився із віце-президентом США про підтримку реформ

  Прем'єрський візит: Гройсман провів зустріч з українською діаспорою у США

  Гройсман розповів, коли Україна стане членом ЄС

  Гройсман зустрінеться з Байденом у США