Масове отруєння на Одещині: зі скаргами до лікарень звернулись понад 60 осіб

  Наразі хворі продовжують поступати до лікарні Ізмаїла

  В Одеській області, місто Ізмаїл, до лікарень звернулись 68 осіб, з них 50 – діти. Хворі скаржаться на підвищення температури, нудоту та діарею, що є симптомами отруєння. Про це повідомив мер міста Андрій Абрамченко на брифінгу в п'ятницю, передає "Українська правда"

  За словами Абрамченка, причину отруєння наразі встановити не вдалося. "Ми перевіряємо всі джерела можливого зараження. Прекрасно розуміємо, що інфекція могла виникнути після сильного зливового дощу, коли були затоплені якісь могильники, туалети в приватних будинках. Поки причина отруєння невідома", – зазначив мер Ізмаїла.

  Він також повідомив, що перевірка на ротавірусну інфекцію дала негативний результат. За наявною інформацією, хворі продовжують поступати до лікарні.

  Зазначається, що для подолання наслідків надзвичайної ситуації міська влада виділила 190 тис. грн із резервного фонду бюджету на придбання лікарських засобів для лікування хворих. Крім того, у лікарні закрили гінекологічне відділення та додатково створили 20 місць для пацієнтів.

  Як стало відомо, міська влада закликає жителів утриматися від вживання сирої води, звертати увагу на терміни придатності продуктів харчування і дотримання правил їх зберігання, а також виконувати правила санітарної гігієни. 

  Нагадаємо, в середині травня в місті Новояворівськ на Львівщині з ознаками кишкової інфекції шпиталізували 19 людей, серед яких 6 - діти

  Попередній матеріал
  Росія, корупція, популізм – Гройсман розповів постпреду США про головних ворогів України
  Наступний матеріал
  Прем'єр оцінив стан української медицини: "Ми інвестуємо не в здоров'я і життя людини, а в стіни"

  Масове отруєння на Львівщині: 19 людей ушпиталено

  Масове отруєння в одному з готельних комплексів на Львівщині

  У краматорському дитсадку діти отруїлися хімічною речовиною

  17 дітей отруїлися сльозогінним газом у школі під Києвом