У Вашингтоні Гройсман розповів про корупцію, митні реформи та потенціал України

За словами прем'єра, немає жодних об'єктивних причин, щоб Україна була у зубожінні

Уряд продовжить наполегливо викорінювати корупцію та проводити реформи у країні. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час щорічної конференції Центру українсько-американських відносин "Providing Ukraine with an Annual Report Card" у Вашингтоні, передає УНІАН.

"Корупція, і я це підкреслюю, – це те явище, яке забирає у нас наше майбутнє, і ми маємо здолати цей виклик. Реформи дають нам шанс і можливості, а корупція забирає у нас цей шанс і забирає можливості. Ми будемо рішучі, щоб побороти це явище", – підкреслив прем’єр.

Він також наголосив на зрушеннях, яких вдалося досягти українському урядові в подоланні корупції. За словами Гройсмана, на порядку денному – проведення реформи української митниці та забезпечення прозорості її роботи.

Прем'єр підкреслив, що вже сформовано усе законодавство для ефективної боротьби з корупцією. Незабаром вступить у дію електронне декларування державних службовців, були відкриті усі державні реєстри та почнуть роботу новостворені органи, зокрема Національне агентство із питань запобігання корупції та Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Гройсман додав: "Фактично, кожен крок уряду так чи інакше б'є по корупції". Він зазначив, що сьогодні існує значна невідповідність між потенціалом та можливостями країни та низьким рівнем життя, що, за його словами, є несправедливим.

Прем'єр-міністр наголосив, що сьогодні важливо провести реформи та створити якісну систему, що зробить країну привабливою та припинить відтік громадян, особливо молоді, що залишають країну. "Я не бачу жодних об'єктивних причин, щоб Україна була у зубожінні, – зауважив він. Наше завдання – повернутися на той шлях, який дозволить Україні бути успішною".

Нагадаємо, 16 червня Гройсман провів перемовини з міністром фінансів США щодо збільшення американських інвестицій в економіку України.

Як стало відомо, під час переговорів з прем'єром Гройсманом, віце-президент США Джо Байден заявив про виділення Україні 220 млн доларів на проведення необхідних реформ.

Попередній матеріал
Терористи на Донбасі обстріляли опорні пункти Широкине, Водяне, Новотроїцьке – штаб АТО
Наступний матеріал
У переліку осіб "non grata" СБУ майже 400 громадян Росії

Гройсман домовляється про збільшення американських інвестицій в економіку України

Гройсман домовився із віце-президентом США про підтримку реформ

Прем'єрський візит: Гройсман провів зустріч з українською діаспорою у США

Гройсман розповів, коли Україна стане членом ЄС