champion.com.ua

Українка стала чемпіонкою Європи з легкої атлетики в бігу на 800 метрів

Українка Наталія Прищепа стала єдиною, хто подолав дистанцію швидше двох хвилин

9 липня в Амстердамі відбувся фінальний забіг на 800 метрів у жінок в рамках чемпіонату Європи з легкої атлетики, де золото виборола українка Наталія Прищепа. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Як зазначається, українка фінішувала з результатом 1 хвилина 59.70 секунди ставши єдиною, хто подолав дистанцію швидше двох хвилин.

Рене Ламотт з Франції фінішувала другою (2:00.19), а Ловіса Лінд з Швеції - третьою (2:00,37).

Як зазначила після забігу сама спортсменка, у її голові на той момент усе перемішалося, передає Champion.

"Купа емоцій. Це так здорово", - сказала вона. – Спорт - це дивна річ. Незалежно від того, наскільки сильно ти готуєшся, ти ніколи не можеш передбачити свою продуктивність. Глибоко всередині я сподівалася, що я буду боротися за одну з медалей, але я не очікувала такого блискучого результату", - розповіла спортсменка.

Зазначимо, що Наталії Прищепі 21 рік, і до цього вона вже вигравала золоту медаль чемпіонату світу серед юніорів у 2013 році, і бронзову нагороду чемпіонату Європи серед молоді у 2015 році.

Нагадаємо, Київ виборов право приймати чемпіонат Європи зі стрибків у воду в 2017 році.

Нардеп Лещенко: Усе вказує на те, що ми впевнено рухаємося до дострокових виборів
    В обігу з'явилася власна грошова одиниця ІДІЛ

Український штангіст став третім на чемпіонаті світу з важкої атлетики

Українка здобула "золото" на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Українка стала віце-чемпіонкою Європи з важкої атлетики

Український спортсмен виборов срібну медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні