Київ виборов право приймати чемпіонат Європи зі стрибків у воду в 2017 році

Місцем проведення чемпіонату Європи зі стрибків у воду стане київський Палац водних видів спорту "Ліко-арена"

Україна отримала право на проведення чемпіонату Європи зі стрибків у воду в 2017 році. Таке рішення було прийнято на виконкомі LEN (Ligue Européenne de Natation - Європейської ліги плавання), який відбувся сьогодні, 9 липня, в Будапешті, передає Xsport.

Як зазначається турнір пройде в Києві, а місцем проведення стане Палац водних видів спорту "Ліко-арена" – головна база підготовки українських стрибунів. Арена вміщує 450 глядачів і повністю відповідає вимогам Європейської Федерації.

Відзначається, що в стрибках у воду нагороди чемпіонатів Європи розігруються на двох видах турнірів - по парних роках на чемпіонатах з водних видів спорту, разом з плаванням і синхронним плаванням, а по непарних - на окремих турнірах. Як раз такий окремий турнір прийме столиця України у травні 2017 року.

За інформацією видання, одним з головних суперників Києва на проведення чемпіонату Європи зі стрибків у воду в 2017 році було російське місто Казань, яке приймало чемпіонат світу з водних видів 2015 року. Росіяни пропонували Європейській Федерації набагато більший бюджет турніру, ніж Україна, але перевагу все-таки віддали Києву.

Нагадаємо, у травні збірна України зі стрибків у воду повернулася додому з Лондона, де успішно виступила на чемпіонаті Європи.

Попередній матеріал
У Криму окупаційна влада заборонила лікарям спілкуватися з журналістами
Наступний матеріал
Корупція в МОЗ: Спільника Василишина теж арештували на два місяці

Турнір 4-х націй: Українська збірна зі стрибків у воду виборола 4 золота та 4 срібла

Українські спортсмени стали "срібними" призерами чемпіонату світу зі стрибків у воду

Українець Ілля Кваша став віце-чемпіоном світу зі стрибків у воду

Українці здобули ще одну нагороду на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

На чемпіонаті Європи зі стрибків у воду українка здобула "золото"

5 канал - трансляція наживо