НОК

Збірна України зі стрибків у воду повернулась із Лондонського чемпіонату

У медальному заліку "синьо-жовті" посіли третє місце серед 25 країн-учасниць

Збірна України зі стрибків у воду повернулася додому з Лондона, де успішно виступила на чемпіонаті Європи.

У медальному заліку "синьо-жовті" посіли третє місце серед 25 країн-учасниць. В активі три золоті, дві срібні та три бронзові нагороди. Найвагоміший внесок зробили лідери збірної.

Особливо постаралася Юлія Прокопчук, яка виборола дві медалі найвищого ґатунку та стала срібною призеркою. Три медалі і у Іллі Кваші - золото та дві бронзи. І стільки ж разів на п'єдестал пошани піднімався Олександр Горшковозов - у нього срібло та дві бронзи.

Високі результати у Лондоні вселяють неабиякий оптимізм перед стартом на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.

НАБУ затримало чиновника, який витратив 480 млн грн "кіотських" грошей на "заміну світильників"
    "Газпром" виставив Україні рахунок за газ, який постачав сепаратистам

Українка виборола ще одне срібло на чемпіонаті Європи з водних видів спорту

Українець Ілля Кваша став чемпіоном Європи з водних видів спорту

Українка стала віце-чемпіонкою Європи з важкої атлетики

Українка нокаутувала росіянку на чемпіонаті світу з тайського боксу

Український спортсмен виборов срібну медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні