pplus.in.ua

Українка нокаутувала росіянку на чемпіонаті світу з тайського боксу

Українська спортсменка нокаутувала росіянку на 30-й секунді фіналу чемпіонату світу з тайського боксу у версії напівпрофесіоналів

Про це повідомляє кременчуцьке видання "Програма плюс". У Таїланді 12-22 березня відбувся чемпіонат світу з тайського боксу. Українка завоювала два титули.

У любительській версії чемпіонату Аліса Бажукова зайняла друге місце, програвши бій спортсменці з Португалії.

Натомість уже 20 березня 27-річна Аліса Бажукова виступила у фіналі проти росіянки і завоювала пояс чемпіона світу у версії напівпрофесіоналів. Фінальний бій тривав недовго. Вже на 30-й секунді українка ударом ногою в ділянку печінки нокаутувала дівчину з Росії.

"Я боксувала за пояс жіночої абсолютної вагової категорії. Моя суперниця важила 71 кг і вона багатократна чемпіонка Росії та світу. Знаючи все це, я без сумніву прийняла виклик і виборола свій чемпіонський пояс", - розповіла Аліса Бажукова.

Як повідомляв 5.ua, українські багатоборки здобули дві медалі на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні. Українки вибороли срібну і бронзову медаль.

Внаслідок бойових дій впродовж минулої доби поранені шестеро військових - штаб АТО
    СБУ піймала на хабарі суддю Вищого господарського суду Швеця

Різатдінова виборола ще три нагороди для збірної України з художньої гімнастики

Український спортсмен виборов срібну медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні