dsmsu.gov.ua

Українець Ілля Кваша став чемпіоном Європи з водних видів спорту

З 9 по 22 травня у Великій Британії проходить чемпіонат Європи з водних видів плавання

Український спортсмен Ілля Кваша завоював золоту медаль в індивідуальних стрибках з метрового трампліну в Лондоні. Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту.

Чемпіонат Європи з водних видів плавання проходить у Великій Британії з 9 по 22 травня.

Кваша з результатом 439,70 бала випередив італійця Джованні Точчі (414,30). Австрійський спортсмен Костянтин Блах (401,55) став третім.

Крім того, українець Олег Колодій показав у фіналі четверту суму. Його заліковий результат склав 390,65 бали.

Також Юлія Прокопчук і Олександр Горшковозов стали срібними призерами чемпіонату Європи в командних змаганнях зі стрибків у воду.

Як повідомляв 5.ua, у квітні українка Юлія Паратова стала віце-чемпіонкою Європи з важкої атлетики. На змаганнях у Норвегії Паратова, яка виступає у ваговій категорії до 53 кг, здобула мале золото у ривку. Втім, втримати свою перевагу не вдалося. Третій результат у поштовху посунув українку на підсумкове друге місце.