sportobzor.com.ua

Українка здобула "золото" на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Штангістка Ірина Деха поповнила скарбничку збірної України другою золотою нагородою на чемпіонаті Європи-2016 з важкої атлетики, який проходить у Норвегії

Харків'янка сьогодні, 15 квітня, перемогла у ваговій категорії до 75 кг із сумою за дві вправи 250 кг (115 - ривок; 135 - поштовх), повідомляє "Укрінформ".

"Срібло" виборола французька спортсменка Гаель Найо Кетчанке - 242 кг (110+132), "бронзу" - Наталя Прищепа з Молдови - 240 кг (110+130).

Чемпіонат Європи з важкої атлетики триватиме у норвезькому Фйорді до 16 квітня.

Як повідомляв 5.ua, українка Юлія Паратова стала віце-чемпіонкою Європи з важкої атлетики. На змаганнях у Норвегії Паратова, яка виступає у ваговій категорії до 53 кілограмів, навіть здобула мале золото у ривку. Втім, втримати свою перевагу не вдалося. Третій результат у поштовху посунув українку на підсумкове друге місце.

Перевага Гройсмана в тому, що від нього дива не очікують - Шлінчак
    Нардеп від БПП: Угода "старої коаліції" залишається актуальною - буде доповнена

Українка здобула "золото" на Кубку світу з художньої гімнастики

Різатдінова здобула "срібло" на етапі Кубка світу з художньої гімнастики у Лісабоні