5 канал

Восени стане зрозуміло, як довго протримається парламент у своїй ролі – нардеп від БПП

До весни серйозних політичних катаклізмів не буде

До наступної весни серйозних політичних катаклізмів в Україні не буде. Таку думку в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" висловив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Олексій Мушак.

"Моя думка, що як мінімум до наступної весни у нас не буде серйозних якихось політичних катаклізмів. Чи будуть вони весною, це стане зрозуміло восени, буде видно чи допрацьовує економіка, чи пішло економічне зростання. Якщо пішло економічне зростання, це дозволить, в тому числі, збільшити економічні виплати, заробітні плати та багато інших речей", – сказав він, відповідаючи на запитання, як довго протримається парламент в своїй ролі у країні, яка потребує негайних економічних змін.

Крім того, нардеп зазначив, що в парламенті пропонується змінити регламент в частині запитань до уряду.

"Найближчим часом ми будемо приймати або пробувати приймати зміни до регламенту, там якраз спілкування з урядом пропонується збільшити до трьох годин і перенести його на понеділок. Це є практика багатьох європейських країн", – розповів Мушак.

Нагадаємо, Рада планує змінити регламент, щоб депутати працювали більше.

Попередній матеріал
У Росії у бійці вбили актора з серіалу "Солдати"
Наступний матеріал
Парубій про вибори на Донбасі: п'яні бойовики-маніяки будуть сидіти в кімнатках і заповнювати якісь бюлетені під п'яний регіт

Експерт розповів про рівень зростання української економіки

Fitch, Bloomberg і Держстат синхронно помітили зростання української економіки

Після скандалу з офшорами українське законодавство треба адаптувати до норм провідних країн – Центр економічної стратегії

МВФ погіршив прогноз росту економіки України