5.ua

Після скандалу з офшорами українське законодавство треба адаптувати до норм провідних країн – Центр економічної стратегії

Передовсім має змінитися система звітності та розкриття інформації

Після скандалу з панамськими документами українське законодавство необхідно адаптувати до норм, які запровадили провідні держави світу. Таку ініціативу парламентської групи, що опікується протидією виведення прибутків за кордон, підтримала заступник директора Центру економічної стратегії Марія Репко. Зокрема, в ефірі "5 каналу" вона заявила, що передовсім має змінитися система звітності та розкриття інформації.

"Зараз напрацьовують план, над яким працює група експертів: ряд питань резидентності податкових платників, ряд питань за операціями з пов'язаними особами, зокрема по оподаткуванню таких операцій, система звітності, розкриття інформації тощо. Це нормальна світова практика. Тут мова не йде про заборону операцій, мова йде про нормальне оподаткування таких операцій і про прозорість", – розповіла Репко.

Нагадаємо, напередодні міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів відкрив повний доступ до так званого панамського архіву всім охочим. За запитом "Україна" база видає дані на 469 офшорних компаній та 643 фізичні особи. Але чи займалися ці підприємства протизаконною діяльністю, натепер достеменно невідомо.

Попередній матеріал
Гройсман закликав Насірова переглянути останні призначення на митницях
Наступний матеріал
У "Радикальній партії" звинувачують Парубія у порушенні регламенту
Loading...

У мережі опублікують базу даних документів з "панамського архіву"

Скандал із "панамськими документами": міністр промисловості Іспанії йде у відставку

Європарламент створить комісію для вивчення "панамських документів"

Путін зізнався, що інформація про його офшори з "Панамського архіву" достовірна

У штаб-квартирі Mossack Fonseca в Панамі провели обшуки

Скандал із "панамськими документами": на Мальті вимагають відставки прем'єра