radiosvoboda.org

У мережі опублікують базу даних документів з "панамського архіву"

  Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ) 9 травня опублікує інтерактивну базу даних з інформацією з "панамського архіву" про 200 тисяч офшорних компаній

  База з'явиться за адресою offshoreleaks.icij.org повідомляє видання Meduza.

  Відповідно до прес-релізу ICIJ, в базі буде доступна "базова корпоративна інформація" про компанії та фонди, зареєстровані у 21 офшорній зоні і пов'язані з особами з "більш 200 країн і територій". У ряді випадків будуть опубліковані внутрішні відомості панамського реєстратора офшорів Mossack Fonseca про справжніх власників тієї чи іншої компанії.

  У базі даних не буде відомостей про банківські рахунки і грошові перекази, паспортні дані, телефонні номери та листування, проте "обрана інформація буде опублікована в громадських інтересах", заявили в ICIJ.

  Нагадаємо, 3 квітня в розпорядженні найбільших світових ЗМІ опинилися мільйони документів, в яких вказується, що панамська компанія Mossack Fonseca допомагала клієнтам відмивати гроші, уникати санкцій і уникати сплати податків. У документах згадуються 72 нинішні або колишні керівники держав, а також високопоставлені чиновники, бізнесмени та діячі культури.

  Генеральна прокуратура Панами 5 квітня заявила про готовність почати розслідування випадків незаконного створення офшорних компаній, згаданих у "панамських документах".

  Засновник Mossack Fonseca заявив, що компанія не причетна до протизаконної діяльності, і назвав публікацію матеріалів злочином.

  Як повідомляв 5.ua, 9 квітня 2016 року обшукали офіси панамської компанії Mossack Fonseca у Сальвадорі.

  Попередній матеріал
  Сьогодні у Мінську українська сторона наполягатиме на звільненні заручників до Великодня
  Наступний матеріал
  Клімкін вирушив з робочим візитом до Китаю
  Loading...

  Скандал із "панамськими документами": міністр промисловості Іспанії йде у відставку

  Путін зізнався, що інформація про його офшори з "Панамського архіву" достовірна

  У Сальвадорі обшукали офіси панамської компанії Mossack Fonseca

  Порошенко про "панамські документи": Компанії в офшорах не для того, щоб ухилитися від податків, а щоб відійти від управління бізнесом

  Засновник Mossack Fonseca назвав "панамські документи" вирваними з контексту

  5 канал - трансляція наживо