У "Радикальній партії" звинувачують Парубія у порушенні регламенту

Спікер ВР поставив на голосування проект змін до закону про прокуратуру без проходження комітету, вважає нардеп Чижмарь

Голова парламенту Андрій Парубій сьогодні проштовхував "закон про Луценка", переконаний народний депутат від "Радикальної партії" Юрій Чижмарь. Про це він заявив у вівторок, 10 травня, в ефірі "5 каналу".

"На жаль, новий голова Верховної Ради пан Парубій сьогодні довів, що він нічим не кращий від попередників. Він готовий порушувати регламент у перший чи другий тиждень свого керування Верховною Радою", – сказав нардеп.

Зі слів Чижмаря, закон було поставлено на голосування з грубими порушеннями: "Так званий закон про Луценка був сьогодні зареєстрований, не пройшов через комітет, а він його видав як закон, який був зареєстрований місяць тому і пройшов комітет. Цей закон був на заміну, і так було прямо написано в порядку денному. Він, не дивлячись на це, проштовхував, ставив на голосування", – зазначив він. 

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада провалила законопроект, який дозволяє голові фракції "БПП" Юрію Луценку очолити Генпрокуратуру.

Попередній матеріал
Після скандалу з офшорами українське законодавство треба адаптувати до норм провідних країн – Центр економічної стратегії
Наступний матеріал
Україна та Канада посилюють торговельні та інвестиційні відносини

Шабунін: Якщо ВР не проголосує за зміни, які дозволять Луценку очолити ГПУ, значить коаліції не існує

"Народний фронт" підтримуватиме закон, який дозволить Луценку обійняти посаду генпрокурора

Луценко відмовився бути "декоративним" генеральним прокурором