5 канал

Експерт розповів про рівень зростання української економіки

Українська економіка незначно зростає, але все-таки зростає, зауважив Устенко

За результати першого кварталу 2016 року українська економіка зросте на 0,1%. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив виконавчий директор міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко.

"За результати першого кварталу українська економіка зросте на 0,1%, тобто це зовсім незначне зростання, навіть якщо порівнювати його з 1,5%, які прогнозують в українській економіці цього року і Кабінет міністрів, і Національний банк України. Але тим не менше, українська економіка починає зростати, нехай незначно, але починає зростати", – сказав він.

За його словами, в Україні просто необхідно запустити реальні структурні реформи для того, щоб вивести країну на шлях так званого "стійкого" економічного розвитку.

"На жаль, світова економіка, прогнозується, що зросте протягом 2016 року на 3%, а якщо ми будемо зростати, наприклад 1% або 2% чи 1,5%, то фактично темпи нашого зростання нижчі порівняно зі зростанням світової економіки. А це означає, що дистанція між нами і усім світом просто збільшується. Ось чому так необхідно в Україні запустити маховик реальних структурних реформ для того, щоб вивести країну на шлях так званого стійкого економічного розвитку", – наголосив Устенко.

Він додав: "Нам потрібне зростання навіть не 1%, 2% і навіть 3%, а нам необхідне зростання 5% і вище, в ідеалі 7% для того, щоб дистанція між нашим життям і життям наших найближчих сусідів на Заході просто скорочувалася і врешті-решт ми змогли наздогнати тих, хто перебуває на наших західних кордонах".

Як повідомляв 5.ua, Fitch, Bloomberg і Держстат синхронно помітили зростання української економіки.

Попередній матеріал
У Китаї поліція оштрафувала водія за вигадливість на дорозі
Наступний матеріал
Організатори "Євробачення" не будуть переглядати результати конкурсу

Після скандалу з офшорами українське законодавство треба адаптувати до норм провідних країн – Центр економічної стратегії

Бальцерович помітив економічне зростання України – і пояснив, від чого воно залежить

Мінфін визначив кілька кроків для деофшоризації української економіки

МВФ погіршив прогноз росту економіки України

Уповільнення зростання економіки Китаю позитивно вплине на Україну - експерт

5 канал - трансляція наживо