president.gov.ua

Мінфін визначив кілька кроків для деофшоризації української економіки

  Мінфін має використовувати ті заходи, які запропонувала Організація економічного співробітництва і розвитку

  Міністерство фінансів України у процесі виконання доручення Президента Петра Порошенка вже визначило кілька кроків у напрямку деофшоризації української економіки. Мінфін планує використовувати ті заходи, які були запропоновані Організацією економічного співробітництва та розвитку і довели свою ефективність. Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

  За словами Данилюка, міністерство працюватиме, в тому числі, над приєднанням України до багатосторонніх угод про обмін інформацією, що дозволить швидко обмінюватися фінансовими обліковими даними й ефективно запобігати ухиленню від сплати податків.

  Також міністерство планує поступовий перегляд двосторонніх угод України про уникнення подвійного оподаткування відповідно до принципів ОЕСР. Нині, як зазначив Данилюк, цим принципам відповідають три угоди між Україною та іншими державами.

  Окрім того, Мінфін буде вдосконалювати правила трансфертного ціноутворення та відповідної звітності.

  Як повідомляв 5.ua, Президент України Петро Порошенко має намір до 1 червня підготувати проекти законів про деофшоризацію української економіки і винести їх на розгляд Верховної Ради. Закони будуть підготовлені із залученням світових консультантів та аудиторів. Також Президент 18 квітня затвердив концепцію деофшоризації і закликав Державну фіскальну службу, Міністерство фінансів, Адміністрацію Президента і Верховну Раду вжити заходів для припинення практики використання офшорних компаній для мінімізації сплати податків всередині держави.

  Попередній матеріал
  Туреччина не пропустила до країни головного редактора російського пропагандистського видання
  Наступний матеріал
  Перше засідання Кабміну: Гройсман озвучив головні завдання уряду
  Теги:
  Loading...