епп
corruptua.org

Рада планує змінити регламент, щоб депутати працювали більше

  Очікується, що за новим графіком парламент запрацює вже у вересні

  Депутати мають працювати більше. Не два сесійні тижні на місяць, а три. Не одна година запитань до уряду, а три. У Верховній Раді планують змінити регламент.

  Вирішили реформувати себе, бо надто довіра людей до парламенту впала. Пропозиції такі – в понеділок три години поспіль триватиме діалог з урядовцями. Решту дня депутати працюватимуть у комітетах. На роботі у комітетах зосередяться також у середу та п'ятницю. А голосуватимуть за законопроекти у вівторок та четвер. Ці зміни винесуть на розгляд парламентаріїв найближчим часом і очікують, що вже у вересні Верховна Рада працюватиме за новим регламентом. Наступного ж тижня почне працювати інша новація – депутатів, котрі без поважних причин пропускають засідання, почнуть штрафувати.

  "На жаль є частина тих, які хронічно не відвідують сесію, і від того ми маємо деякі дні просто пустими. І до речі, хочу теж наголосити, що розпорядженням фактично вже з наступного пленарного тижня за невідвідування сесій буде просто зніматися заробітна плата. Заробітна плата є винагородою, яка виплачується працівникові за виконану роботу. Отже якщо депутата не буде на робочому місці, то заробітна плата просто за той день не буде нараховуватися", – заявив голова ВР Андрій Парубій.

  "Я думаю для 90% депутатів з огляду на їхні декларації це не буде великою втратою. Але в цьому законопроекті передбачена процедура публічного висвітлення і привернення уваги суспільства, громадських організацій, журналістів, коли прізвище буде видно на екрані, чому пропустив без поважної причини. Публічне висвітлення буде мати величезну вагу", – зазначила нардеп від БПП Світлана Заліщук.

  Сьогодні ж Андрій Парубій дав ексклюзивне інтерв'ю "5 каналу". Із повною версією розмови із головою Верховної Ради ви зможете ознайомитись уже незабаром на нашому сайті у розділі "Інтерв'ю".

  Попередній матеріал
  Китай звинуватив США у порушенні свого морського кордону
  Наступний матеріал
  У КНДР вперше за 36 років зібрався з’їзд партії

  Парубій: З наступного тижня депутатів штрафуватимуть за прогули

  Парубій провів зустріч із Вікторією Нуланд

  Парубій відреагував на першу "прохідну" петицію до ВР

  Парубій збирається фундаментально змінити регламент Ради

  Парубій: Не можемо ухвалити низку важливих рішень, бо в залі недостатньо депутатів

  5 канал - трансляція наживо