Парубій: З наступного тижня депутатів штрафуватимуть за прогули

Спікер парламенту нагадав, що відповідно до Кодексу законів про працю заробітна плата виплачується працівникові за виконану роботу

Андрій Парубій підписав розпорядження, згідно з яким заробітна плата не виплачуватиметься народним депутатам, які не приходять на засідання Верховної Ради. Про це спікер парламенту заявив у п'ятницю у Верховній Раді, повідомляє "Укрінформ".

"До речі, хочу оголосити, що розпорядження фактично вже набирає чинності з наступного пленарного тижня – за невідвідування сесії буде просто зніматися заробітна плата", – сказав Парубій.

Він нагадав, що відповідно до Кодексу законів про працю України заробітна плата виплачується працівникові за виконану роботу.

"Таким чином, якщо депутата не буде на робочому місці під час реєстрації, заробітна плата за це не буде нараховуватися", – додав спікер.

Як повідомляв 5.ua, новообраний голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що необхідно збільшити відповідальність нардепів за невідвідування пленарних засідань Верховної Ради та комітетів. За словами Парубія, найбільше допомогти у боротьбі з депутатами-прогульниками має громадський тиск.

Попередній матеріал
Ворог активізувався на Луганському та Маріупольському напрямках
Наступний матеріал
У Горлівці при спробі обстріляти позиції АТО убито двох окупантів

Рада закрилася до 10 травня, депутати не розглянули жодного законопроекту

Парубій: Не можемо ухвалити низку важливих рішень, бо в залі недостатньо депутатів

Парубій розповів, як планує карати депутатів-прогульників