Ситник: Справа Онищенка є тестом на наявність політичної волі саме в парламенту

  Чільник НАБУ розповів подробиці "справи Онищенка"

  Народний депутат України Олександр Онищенко, якого пов'язують з розкраданням газу, на допитах плутається у свідченнях. Про це розповів голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник, повідомляє прес-служба НАБУ.

  "Мені цікаво буде поспостерігати за цим голосуванням, оскільки в нас депутати декларують себе як борці з корупцією. От подивимося, скільки з них реально проголосує, скільки "захворіє", скільки піде курити, коли це питання розглядатиметься. Ми подивимося... Олександр Онищенко намагався потрапити на прийом як народний депутат, він поки що має це право. Але мені дивна позиція, коли він каже, що хтось хоче відібрати у нього бізнес, коли, будучи допитаним раніше, в цій справі, він говорив, що взагалі ніякого відношення до цих підприємств не має", – наголосив Ситник.

  Нагадаємо, директор НАБУ повідомив, коли офіційно оголосять звинувачення Онищенку. За його словами, НАБУ зможе офіційно оголосити Онищенку про підозру тільки після зняття з нього депутатської недоторканності. Нагадаємо, 16 червня Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання до Верховної Ради про арешт народного депутата з групи "Воля народу" Олександра Онищенка.

  Попередній матеріал
  Розслідування: хто підриває Туреччину
  Наступний матеріал
  Молоді британці масово змінюють громадянство

  Експерт: Як тільки перша одиниця американської зброї опиниться в Україні, зникне будь-яка можливість політичного вирішення конфлікту

  Лещенко: Завтра парламент ввімкне механізм кругової поруки і Онищенко уникне відповідальності

  Парубій: Рада може розглянути зняття недоторканності з Онищенко на найближчому засіданні

  Холодницький: Наразі депутат Онищенко вільний у своєму пересуванні