5 канал

Холодницький: Наразі депутат Онищенко вільний у своєму пересуванні

Можливість того, що Онищенко виїхав із країни, існує

Про це в ексклюзивному інтерв'ю "5 каналу" повідомив заступник генерального прокурора України, керівник спеціалізованої Антикорупційної прокуратури ГПУ Назар Холодницький.

"Можливість того, що він (Онищенко – 5.ua) виїхав, є. Вона абсолютно законна, адже він народний депутат України, у нього є депутатський імунітет, який у силу наших діючих законів є абсолютним фактично. І жоден правоохоронний орган не має права ні прослуховувати, ні стежити за народними депутатами. Тому він абсолютно вільній зараз у своєму пересуванні, і де він перебуває, я не можу сказати", – повідомив Холодницький.

Нагадаємо, 16 червня Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання до Верховної Ради про арешт народного депутата з групи "Воля народу" Олександра Онищенка. Напередодні Національне антикорупційне бюро підготувало та передало до Генпрокуратури подання для підготовки матеріалів про зняття депутатської недоторканності, затримання та арешт народного депутата від групи "Воля народу" Олександра Онищенка.

Попередній матеріал
"Нафтогаз" збирається через суд змусити "Газпром" продавати газ дешевше
Наступний матеріал
Врятувати життя: під час затишшя на фронті проходять медичні навчання

Холодницький: Ніхто в очі тобі не скаже, що буде перешкоджати, але дулю позаду скрутять

Холодницький: Про "чорну бухгалтерію" ПР та можливий арешт народного депутата Онищенка

Генпрокурор оприлюднив подання про арешт нардепа Онищенка

У НАБУ вимагають зняття недоторканності з депутата Онищенка