Холодницький: Ніхто в очі тобі не скаже, що буде перешкоджати, але дулю позаду скрутять

Бути антикорупціонером у країні, де синонім слово корупція, це дуже важко

Про це в ексклюзивному інтерв'ю "5 каналу" повідомив заступник генерального прокурора України, керівник спеціалізованої Антикорупційної прокуратури ГПУ Назар Холодницький.

"Ніхто в очі не скаже, що буде перешкоджати, всі будуть по спині хлопати, аплодувати, але, як у тому мультику, дулю позаду будуть тримати все одно. Тому що бути антикорупціонером у країні, де синонім слово корупція, це дуже важко. Тим більше, у нас ще та особливість в НАБУ із Ситником – ми перші на цьому шляху, і нам немає куди обертатися. Ті хто прийде після нас, їм буде простіше, бо вони матимуть напрацювання, штат, справи, базу. А ми цю базу створюємо. І за півроку чи рік вона створена не буде, а кричати з трибуни парламенту, що ви зробили, так вже докричалися у 37-му році", – заявив Холодницький.

Нагадаємо, 16 червня Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання до Верховної Ради про арешт народного депутата з групи "Воля народу" Олександра Онищенка. Напередодні Національне антикорупційне бюро підготувало та передало до Генпрокуратури подання для підготовки матеріалів про зняття депутатської недоторканності, затримання та арешт народного депутата від групи "Воля народу" Олександра Онищенка.

Попередній матеріал
Матч Україна-Північна Ірландія: Фоменко зробив заміну в складі збірної України
Наступний матеріал
Пукач відбуватиме покарання у "камері-одиначці" - ДПТС

Холодницький: Про "чорну бухгалтерію" ПР та можливий арешт народного депутата Онищенка