Парубій: Рада може розглянути зняття недоторканності з Онищенко на найближчому засіданні

  Верховна Рада може розглянути питання надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата від групи "Воля народу" Олександра Онищенка в найближчий пленарний день

  Таке зазначив голова Верховної Ради Андрій Парубій на брифінгу в Трускавці (Львівська обл), передає "Інтерфакс-Україна".

  "У мене є надія, що в перший же пленарний день нашої роботи - а це буде у вівторок, через тиждень, - це питання буде стояти на порядку денному", - сказав він.

  Згідно з календарним планом роботи парламенту, найближче чергове пленарне засідання відбудеться у вівторок, 5 липня.

  Спікер пояснив, що, згідно із законодавством, комітет Верховної Ради з питань регламенту повинен дати підозрюваному 5 днів для надання особистих пояснень.

  "З часу внесення до Верховної Ради подання про зняття недоторканності та арешт Онищенка вже пройшло більше часу. Я особисто контролюю, щоб це питання не затягувався", - заявив Парубій.

  Він також висловив упевненість, що це подання буде підтримано Верховною Радою України.

  Нагадаємо, директор НАБУ повідомив, коли офіційно оголосять звинувачення Онищенку. За його словами, НАБУ зможе офіційно оголосити Онищенку про підозру тільки після зняття з нього депутатської недоторканності. Нагадаємо, 16 червня Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання до Верховної Ради про арешт народного депутата з групи "Воля народу" Олександра Онищенка.

  Попередній матеріал
  Напад на готель у Сомалі: кількість загиблих зросла
  Наступний матеріал
  Уряд Польщі збереться, щоб обговорити Brexit

  Ситник здивований заявами Онищенка та Тимошенко

  Ситник повідомив, коли офіційно оголосять звинувачення Онищенку