Уряд Польщі збереться, щоб обговорити Brexit

  Уряд Польщі збереться на планове щотижневе засідання у понеділок вранці, а не, як завжди, у вівторок, й обговорить вплив результатів референдуму у Великій Британії про вихід з ЄС на Польщу і ситуацію в Європі

  Члени польського уряду заслухають главу МЗС Польщі Вітольда Ващиковського щодо міжнародних аспектів Brexit, повідомляє "Укрінформ".

  Голова польської дипломатії у телефонній розмові з британським колегою Філіпом Хеммондом напередодні обговорив наслідки референдуму у Великій Британії для міжнародної спільноти і поляків, які проживають і працюють у цій країні. Британський дипломат запевнив Ващиковського, що результати референдуму не вплинуть на ситуацію поляків, які проживають у Великій Британії. Оцінюється, що у цій країні може проживати на сьогодні від мільйона до двох мільйонів поляків.

  Зазначимо, Польща ініціює у понеділок, 27 червня, зустріч у Варшаві міністрів закордонних справ країн ЄС у справі виходу Великої Британії з ЄС. Це має бути відповіддю на переговори в суботу у Берліні "шістки" країн-засновниць ЄС (Німеччини, Франції, Голландії, Бельгії, Люксембургу та Італії).

  Нагадаємо, на сайті петицій до британського парламенту й уряду 24 червня розмістили звернення про проведення повторного референдуму щодо членства Великобританії в Євросоюзі.

  Як інформував 5.ua, Президент Франції Франсуа Олланд відповів на пропозицію лідера Національного Фронту Марін Ле Пен провести референдум про вихід Франції зі складу ЄС.

  Попередній матеріал
  Парубій: Рада може розглянути зняття недоторканності з Онищенко на найближчому засіданні
  Наступний матеріал
  Теоретично законопроект про вибори на Донбасі може з'явитися в Раді, але немає перспектив його прийняття - Парубій
  Теги:

  Brexit: Уже понад 2,8 млн британців вимагають повторного референдуму

  Олланд відреагував на заяви проросійських політиків про вихід Франції з ЄС