Теоретично законопроект про вибори на Донбасі може з'явитися в Раді, але немає перспектив його прийняття - Парубій

  Проект закону про вибори на Донбасі може з'явитися у Верховній Раді і може бути внесений до порядку денного сесії

  Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій, але він не бачить перспектив його прийняття, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Теоретично, він може з'явитися, особливо, якщо він буде внесений Президентом, який має право вносити законопроекти для невідкладного розгляду. Звичайно, він (законопроект – ред.) може з'явитися і у Верховній Раді, і в порядку денному сесії. Але на сьогодні я не бачу перспектив для того, щоб цей законопроект з'явився в Раді, також я не бачу перспектив його позитивного розгляду", - заявив Парубій на брифінгу в Трускавці.

  Спікер підкреслив, що на сьогоднішній день в парламенті немає такого проекту закону - "він не зареєстрований жоден із суб'єктів законодавчої ініціативи".

  "У період, коли йде загострення ситуації на сході, щодоби все більш активно російські окупанти атакують українські позиції, думаю, що це питання не буде сприйнятий більшістю депутатів України", - додав голова парламенту.

  Крім того, Парубій зазначив, що Верховна Рада може розглянути питання надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата від групи "Воля народу" Олександра Онищенка в найближчий пленарний день.

  Попередній матеріал
  Уряд Польщі збереться, щоб обговорити Brexit
  Наступний матеріал
  Генсек ФБУ: Євробаскет повернеться в Україну

  Парубій: Рада може розглянути зняття недоторканності з Онищенко на найближчому засіданні

  Парубій: Чи має шанси пройти через ВР закон про вибори на Донбасі