Петиція про повторний референдум щодо Brexit набрала більше 100 тис. голосів за півдня

За законом уряд і парламент Великої Британії муситимуть розглянути петицію про невизнання результатів цього референдуму і проведення повторного

На сайті петицій до британського парламенту й уряду сьогодні розмістили звернення про проведення повторного референдуму щодо членства Великобританії в Євросоюзі. Як зазначається на сторінці подання, для того, щоб звернення розглянув уряд королівства – потрібно 10 тис. підписів, для розгляду звернення парламентом – потрібно 100 тис.

Суть петиції викладено так: "Ми, що нижче підписалися, закликаємо уряд Її Величності запровадити правило, яке передбачає, якщо за те, щоб залишитися або за те, щоб вийти проголосують менше 60% при явці менше 75% – має бути призначений ще один референдум".

За півдня з моменту реєстрації петицію уже підписали на третину більше потрібних 100 тисяч осіб, і британці продовжують долучатись до неї. При цьому граничний термін збору необхідної кількості підписантів - 5 місяців.

Наразі у Британії завершується підрахунок голосів, поданих на референдумі про вихід з Європейського союзу, передає "Укрінформ". Прихильники Brexit – виходу Британії з ЄС – лідирують з 52 відсотками голосів. Прем'єр-міністр Британії Девід Кемерон вже заявив, що до жовтня піде у відставку.

Попередній матеріал
Нардеп: Корупційні схеми всі видно – але доведіть, що вони були
Наступний матеріал
У Китаї торнадо зрівняв із землею величезну фабрику і хімзавод

Британія залишає Євросоюз: реакція світу на історичний референдум

З мінімальним відривом лідирує Brexit: підраховано 90% голосів

Британський фунт обвалився до 30-річного мінімуму на тлі результатів референдуму по Brexit

Brexit загрожує всій політичній цивілізації Заходу – Туск