Нардеп: Корупційні схеми всі видно – але доведіть, що вони були

Борислав Береза щодо корунційних схем "Укргазвидобування" зазначив, що з економічної точки зору там присутня корупційна складова

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" повідомив народний депутат, заступник голови комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції Борислав Береза.

"З огляду на те, наскільки непрозоро це було раніше, і як це виклали зараз, то дійсно з економічної точки зору там корупційна складова є. Але це я говорю як людина, яка займалася 20 років бізнесом і я бачу ці схеми і знаю як воно працювало. Однак оцінку повинні ставити експерти, які дійсно перебувають у цій ніші. Тому що у нас дуже багато речей дивно відбуваються. Наприклад, дали зараз тарифи, але обґрунтувати їх ніхто не може. Тарифи є - обґрунтування немає. Так само і тут - схеми всі видно, доведіть що ці схеми були. Тоді можемо сказати рівень нашої прокуратури відповідає, чи ні, рівню очікувань", - зазначив Береза.

Як інформував 5.ua, 11 травня Служба безпеки України за дорученням Генеральної прокуратури провела обшук у ПАТ "Укргазвидобування" із вилученням документації компанії за 2014-2016 роки та особових справ співробітників.

Попередній матеріал
На подолання вірусу в Ізмаїлі потрібно 5 млн грн
Наступний матеріал
Петиція про повторний референдум щодо Brexit набрала більше 100 тис. голосів за півдня

Схеми Укргазвидобування: під час обшуків НАБУ затримало 10 осіб

Гройсман заявив, що не допустить приватизації "Укргазвидобування"