Ситник здивований заявами Онищенка та Тимошенко

Директор НАБУ Артем Ситник здивований заявами про те, що справа про розкрадання газу, видобутого в рамках спільних договорів з компанією "Укргазвидобування" має політичний підтекст

Про таке директор Національного антикорупційного бюро заявив в ефірі "5 каналу".

"Дуже дивно читати такі заяви, вони певною мірою викликають посміх. Коли народний депутат Онищенко був допитаний з приводу того, чи має він відношення до підприємств задіяних в схемі, то була отримана відповідь, що він ніякого відношення до цих підприємств немає. У подальшому ми чуємо заяву, що він має відношення до цих підприємств і НАБУ намагається віджати в нього бізнес, з його слів. Це дещо полярні заяви і трохи дивно їх читати", – заявив Ситник.

Разом з цим директор НАБУ зазначив, що на його думку, в майбутньому всі справи такого рівня будуть супроводжуватись заявами про їх замовний характер.

"Я впевнений, що всі справи такого рівня будуть супроводжуватись заявами людей, які мають опосередкований стосунок до схем, вони будуть заявляти, що їхні справи це політичне замовлення", – зазначив Ситник.

Крім того, директор НАБУ повідомив, коли офіційно оголосять звинувачення Онищенку. За його словами, НАБУ зможе офіційно оголосити Онищенку про підозру тільки після зняття з нього депутатської недоторканності. Нагадаємо, 16 червня Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання до Верховної Ради про арешт народного депутата з групи "Воля народу" Олександра Онищенка.

Попередній матеріал
Ірина Геращенко: Не маріонетки Кремля, а сам Кремль заблокував звільнення заручників і шантажує Україну
Наступний матеріал
Brexit: Петиція про повторний референдум набрала понад півмільйона голосів менше ніж за добу

Нові справи НАБУ не сподобаються депутатам від "Народного фронту" – Ситник

Ситник повідомив, коли офіційно оголосять звинувачення Онищенку