Лещенко: Завтра парламент ввімкне механізм кругової поруки і Онищенко уникне відповідальності

Завтра під час пленарного засідання Верховної Ради будуть вигадувався різні версії, чому не можна голосувати за притягнення Онищенка до арешту

В парламенті наберуться голоси на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, але без арешту. Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" повідомив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко.

"Я відчуваю, що завтра буде катастрофа. У мене відчуття, що парламент ввімкне механізм кругової поруки і Онищенко уникне відповідальності. Тобто парламент доведе свій статус – закритого елітарного клубу, члени якого мають недоторканність від будь-якого кримінального переслідування", – зазначив Лещенко.

За його словами, завтра під час пленарного засідання Верховної Ради будуть вигадувався різні версії, чому не можна голосувати за притягнення Онищенка до арешту.

"Завтра відбудеться три голосування. Я думаю, що наберуться голоси на притягнення до кримінальної відповідальності, але без арешту. Нас намагаються ввести в логіку, що парламент дасть згоду на притягнення до відповідальності, та без згоди на арешт це немає жодного сенсу. Ключове голосування – це надання згоди на арешт. Перше голосування немає жодного сенсу без третього", – наголосив нардеп.

Нагадаємо, раніше член правління громадської організації "Центр протидії корупції" Олександра Устінова в ефірі "5 каналу" заявила, що на регламентному комітеті ВР суспільство "розвели" щодо справи Онищенка.

Попередній матеріал
Новий чільник "Укрпошти" отримуватиме 333 тис. грн зарплати щомісяця
Наступний матеріал
У Києві запрацює муніципальний велопрокат

Одному з фігурантів "газової справи" Онищенка одягнули браслет та зобов'язали внести 5 млн грн застави

"Центр протидії корупції": Якщо Онищенко сяде, полетить вся схема – всі бояться

На регламентному комітеті ВР суспільство "розвели" щодо справи Онищенка – "Центр протидії корупції"

Холодницький: НАБУ зробить все для того, щоб довести справу Онищенка до суду