5 канал

На регламентному комітеті ВР суспільство "розвели" щодо справи Онищенка – "Центр протидії корупції"

Регламентний комітет проголосував тільки за зняття недоторканності з народного депутата Олександра Онищенка, зазначила Устінова

Регламентний комітет Верховної Ради не голосував за арешт і затримання народного депутата Олександра Онищенка. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявила член правління громадської організації "Центр протидії корупції" Олександра Устінова.

"На регламентному комітеті відбувся феєричний "розвод" всього суспільства, тому що на регламентному комітеті проголосували за зняття недоторканності – підтримати це, а щодо арешту і затримання – вони утрималися. Вони сказали, що це має вирішити Верховна Рада. Тобто зараз пан Парубій має на свій розсуд ставити це на голосування. Тобто це фактично, знаєте, як законопроект, який у принципі не пройшов до кінця комітет, але його все одно можна винести на голосування", - зазначила вона.

Устінова заперечує, що регламентний комітет підтримав арешт Онищенка, про що писали ЗМІ. "Насправді обманули, обманули навіть багато журналістів. Вони дали добро на зняття недоторканності. До цих пір ще немає фінального рішення комітету опублікованого", – наголосила член правління "Центру протидії корупції".

"Фактично, вони зараз йдуть по тій схемі, по якій йшли з Клюєвим. Якщо пам'ятаєте, йому дали втекти", – зауважила Устінова.

Раніше повідомлялося, що комітет Ради у присутності Онищенка дав згоду на його арешт.

Попередній матеріал
У Львові поховали героя АТО – воїна-співака Василя Сліпака
Наступний матеріал
Спецназ НАБУ привіз фігуранта газової справи Постного в суд на ношах

Холодницький: НАБУ зробить все для того, щоб довести справу Онищенка до суду

Холодницький: НАБУ має достатньо доказів, щоб оголосити підозру Онищенку

У ГПУ сподіваються на зняття депутатської недоторканності з Онищенка наступного тижня

Генпрокурор просить комітет ВР дати згоду на арешт Онищенка

Ситник повідомив, коли офіційно оголосять звинувачення Онищенку

5 канал - трансляція наживо