news.auto.meta.ua

Новий чільник "Укрпошти" отримуватиме 333 тис. грн зарплати щомісяця

  Міністр визначив новому керівнику завдання, які полягають у корпоратизації підприємства та підвищенні його ефективності

  Місячна заробітна плата нового керівника Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" Ігоря Смілянського складе 333 тис. грн, пише "Інтерфакс-Україна".

  "Базова сума моєї зарплати – 333 тис. грн на місяць. Не базова буде проговорюватися залежно від результатів моєї роботи", – сказав він.

  Крім того, на запитання про громадянство він відповів, що має два громадянства – США й України – і не бачить в цьому протиріч для роботи в Україні.

  "Згідно з українським законодавством, подвійне громадянство не заборонено, хоча і не визнається. Я вважаю, що все було прозоро, я зараз плачу податки у двох країнах", – сказав чільник "Укрпошти".

  Нагадаємо, Кабінет міністрів України 20 квітня 2016 року призначив менеджера американського офісу KPMG Смілянського головою правління "Укрпошти". Смілянський більше 17 років пропрацював у сфері стратегічного, управлінського і фінансового консалтингу, має досвід роботи в Україні та інших країнах світу. Отримав ступінь МВА в Georgetown University і ступінь Juris Doctor в George Washington University Law School.

  Він вступив на посаду з 1 липня 2016 року, а 4 липня колективу підприємства його представив міністр інфраструктури Володимир Омелян. Міністр визначив новому керівнику завдання, які полягають в корпоратизації підприємства, підвищенні його ефективності і збільшенні розміру заробітної плати співробітників.

  Попередній матеріал
  Нацгвардія проведе змагання на честь Героя АТО "Вусача", який знищив кілька російських танків і БМД
  Наступний матеріал
  Лещенко: Завтра парламент ввімкне механізм кругової поруки і Онищенко уникне відповідальності

  У Мінекономіки пообіцяли, що реальна зарплата українців зросте на 5,4%

  Із 1 травня зарплата українських держслужбовців підвищиться на 10%

  Яресько: Зарплата солдата-учасника АТО зросте вчетверо

  Зарплата військовослужбовців збільшиться як мінімум удвічі – Полторак