5 канал

"Центр протидії корупції": Якщо Онищенко сяде, полетить вся схема – всі бояться

Ті, хто заробляв на газі, зацікавлені в тому, щоб Олександра Онищенка не заарештували

У парламенті дуже багато людей, які заробляли на газі. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявила член правління громадської організації "Центр протидії корупції" Олександра Устінова.

"Всі бояться, що якщо Онищенко сяде, полетить вся схема", – зазначила вона.

За її словами, фракціям чи депутатам, які не голосуватимуть за арешт Онищенка, є що приховувати – ці люди пов'язані і вони не хочуть цей статус-кво порушувати.

"Ми всі чудово розуміємо, що це лише один з епізодів. Насправді, якщо ця людина сяде, вона буде розказувати і розказувати багато. І відповідно кожен зацікавлений у цій країні, хто заробляв на газі, щоб він не сів. Відповідно ми говоримо, що кожна фракція, кожен депутат, який не буде голосувати за арешт, означатиме лише одне, що є що приховувати. Ці люди пов'язані і вони не хочуть цей статус-кво порушувати", – зауважила Устінова.

Член правління "Центру протидії корупції" наголосила: "В мене дуже великі питання, чи буде БПП голосувати. Це якраз буде тестом для Президента, чи готові вони реально голосувати. Наприклад, того ж пана Кононенка тісно пов'язують з Онищенком, наприклад, той же Жванія був засвічений під час комітету – це все найближчі соратники, найближчі друзі. Якраз це питання, чи готові посадити хоча б не друзів, а соратників друзів".

Раніше член правління громадської організації "Центр протидії корупції" Олександра Устінова в ефірі "5 каналу" заявила, що на регламентному комітеті ВР суспільство "розвели" щодо справи Онищенка.

Попередній матеріал
Обшуки на ринку "7-й кілометр" під Одесою – прокуратура пояснила причини
Наступний матеріал
Двох ключових фігурантів справи Онищенка спробували викрасти - Ситник

Холодницький: НАБУ зробить все для того, щоб довести справу Онищенка до суду

Холодницький: НАБУ має достатньо доказів, щоб оголосити підозру Онищенку

У ГПУ сподіваються на зняття депутатської недоторканності з Онищенка наступного тижня

Комітет Ради у присутності Онищенка дав згоду на його арешт

"Газова справа" Онищенка: суд обере запобіжний захід одному з фігурантів 29 червня

5 канал - трансляція наживо