5 канал

Процес розпаду парламенту буде продовжуватися – співзасновник "Нової країни"

На думку співзасновника громадянської платформи "Нова країна" Валерія Пекаря, зібрати 300 голосів у парламенті за судову реформу буде дуже важко

Процес розпаду чинного парламенту та зменшення його продуктивності буде продовжуватися. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив співзасновник громадянської платформи "Нова країна" Валерій Пекар.

"По-перше, парламент давно є недієздатним. Ми бачимо, що коаліція існує лише на папері, ми бачимо, що для призначення уряду або для прийняття інших важливих рішень потрібні голоси з народних депутатів, які не є членами чинної коаліції і в тому числі є представниками тих угрупувань, які ми називаємо олігархічною опозицією, а це означає, що вони би жодним чином не проголосували за такі рішення, які би їх не влаштовували, значить щось вони отримали", – сказав він.

Пекар зауважив: "Процес зменшення дієздатності парламенту – це окремий процес, він давно триває ... і процес розпаду цього парламенту і зменшення його дієздатності буде продовжуватися. Тим більше, ми зараз бачимо такий серйозний виклик, що треба голосувати за судову реформу, за зміни до Конституції ... я хотів би сказати, що буде дуже важко набрати 300 голосів для голосування за судову реформу".

З його слів, навіть програма уряду зосереджена на тому, що Кабмін може зробити без парламенту.

"Подивіться на програму уряду, яка є досить високої якості документ, 200 сторінок дуже конкретних пріоритетів, але як він складений? Він складений таким чином, щоб зосередитися на тому, що уряд може зробити без парламенту, бо на парламент дуже мало надії, що він за щось голосуватиме", – сказав Пекар.

Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" чільник Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі, Україні не уникнути дострокових парламентських виборів.

Попередній матеріал
Рада спростила реєстрацію ліків
Наступний матеріал
Онкохворі діти збирають гроші на операцію для дворічного хлопчика

Парламент не підтримав законопроект Тимошенко щодо підвищення соцвиплат

Парламент перетворився у діжку дьогтю, Надія Савченко має там стати "ложкою меду" – депутат Радикальної партії

Восени стане зрозуміло, як довго протримається парламент у своїй ролі – нардеп від БПП

Петренко: Рада має фактично останній шанс змінити судову систему

Парубій збирає нараду через активізацію російських окупантів на Донбасі

5 канал - трансляція наживо