'Європейська солідарність'
'Європейська солідарність' eurosolidarity.org

На Сумщині проєвропейські політсили об'єднались і висунули кандидата від "ЄС"

Читайте по-русски
Депутати наголосили, що нинішня владна команда за рік показала свою некомпетентність

Сумські осередки політичних партій "Європейська солідарність", "За Україну!", Народний Рух України, "Демократична Сокира" підписали Меморандум про співпрацю. Політичні сили оголосили про об'єднання своїх зусиль із метою формування єдиного списку кандидатів для участі у місцевих виборах 2020 року. Також партії оголосили про висунення єдиного кандидата на посаду міського голови Сум.

На брифінгу з нагоди підписання Меморандуму народний депутат із фракції "Європейська солідарність" Ростислав Павленко зауважив, що партія виступила із закликом до всіх демократичних проєвропейських сил координувати свої дії, об'єднувати зусилля для того, щоб протистояти головним загрозам, які зараз є для України.

"Одна загроза – це те, що сили реваншу, "Опозиційна платформа – За життя", інші уламки колишньої "Партії регіонів", тобто політичні сили, які довели до того, що Україна виявилася практично беззахисною перед російською агресією, довели до того, що вся країна мала об'єднуватися для захисту від російської агресії, – зараз знову рвуться до влади. Використовують те, що люди розчаровані у правлінні "слуг народу", шукають альтернатив. І саме реваншисти намагаються такою альтернативою стати", – зауважив депутат.

Він також наголосив, що нинішня владна команда за рік показала свою некомпетентність, нездатність впоратися із тими викликами, які стоять перед країною, багато в чому сама спричинює ці виклики, і зараз чіпляється за владу, намагається будь-що її втримати.

"У цих умовах дуже важливо, щоб демократичні сили, проєвропейські сили, всі здорові сили українського суспільства об'єдналися і разом вели Україну до кращого життя, до європейської перспективи і творили Європу в кожній громаді", – підкреслив Ростислав Павленко.

Голова Сумської територіальної організації партії "Європейська солідарність" Вадим Акпєров зауважив, що з багатьма представниками партій "Європейська солідарність" співпрацювала і раніше.

"Але дійшли висновку, що нам потрібно більш глибоко поєднувати наші зусилля", – зауважив він.

'Європейська солідарність'
'Європейська солідарність'eurosolidarity.org

Голова партійної організації також наголосив, що сьогодні склалася критична ситуація в країні – повна некомпетентність "слуг", з усіма тими людьми, які на рейтингах Володимир Зеленського пролізли в парламент; активна діяльність "Опозиційної платформи – За життя", яка фінансується Москвою, і є опозиційною не до української влади, а по факту до українського народу.

"Нам дуже хочеться, щоб "Європейська солідарність" стала саме тим об'єднавчим фронтом, де поєднаються всі патріотичні проукраїнські сили. Ми реалізовуємо на Сумщині це об'єднання для того, щоб захистити наше з вами проєвропейське українське майбутнє", – зауважив Вадим Акпєров.

Голова сумського осередку Народного руху України Олег Туляков додав, що НРУ під проводом легендарного В'ячеслава Чорновола допомогла українському народу здобути незалежність, допомагала в розбудові української держави.

"Зараз ми вбачаємо серйозну загрозу Українській державі, українській державності, тому ми не можемо не вітати будь-які заклики щодо консолідації зусиль заради українських та європейських цінностей", – зазначив він.

В.о. голови Сумського осередку  партії "Демократична Сокира" Ольга Сергієнко зауважила, що наразі існує загроза, що майбутній склад Сумської обласної ради може стати проросійським, тому партія підтримує об'єднання демократичних сил патріотичного спрямування.

"Це об'єднання стало логічним продовженням нашої співпраці на попередній акціях", – зауважила Ольга Сергієнко.

Вона закликала всі патріотичні партії Сумщини відкинути свої амбіції та об'єднувати зусилля на місцевих виборах.

Голова Сумського осередку партії "За Україну!" Володимир Чепік зазначив, що понад 5 років фракції "За Україну!" та "Європейська солідарність" співпрацювали у міській раді.

"Ми працювали разом на благо територіальної громади міста, ми були єдині у світогляді. Було багато прийнято рішень важливих і для міста Суми, і для України в цілому щодо недопущення реваншу проросійських сил", – розповів він.

"Ми об'єдналися і підемо на вибори разом. Але головне в цьому об'єднанні – не допустити колишніх регіоналів в місцеві ради", – наголосив Володимир Чепік.

"Окрім того, всі наші сили визначилися із кандидатом на посаду міського голови – це Вадим Акпєров. Відповідно буде сформована команда із цим місцевим лідером. Ми підемо і дамо надійну відсіч колишнім регіоналам. Суми завжди було українським містом і таким і залишиться", – також наголосив він.

Як повідомляв 5.UA, партія "Європейська солідарність" відреагувала на акції протестів після виборів президента в Білорусі і заявила про стурбованість ситуацією.

Попередній матеріал
Після масових протестів у Бейруті уряд Лівану йде у відставку
Наступний матеріал
Активісти під посольством США вимагали екстрадиції Коломойського до Америки
Loading...

Міжфракційне об'єднання Верховної Ради вимагає визнати вибори в Білорусі нелегітимними через порушення

Проєвропейські сили мають об’єднатися: Княжицький відповів очільниці "Голосу"

"Москва кинула виклик усьому демократичному світу" – Порошенко відповів експертам, які хочуть перезавантаження відносин з РФ

Партія "ЄС" отримала членство у Міжнародному демократичному союзі – чому це важливо

"ЄC" вимагає зібрати позачергову сесію Ради через погіршення ситуації з COVID-19 в країні

Заява співголови фракції "Європейська солідарність" Артура Герасимова – відео