pl.com.ua

Міноборони до кінця року планує впровадити 41 стандарт НАТО – Праута

Також до кінця року заплановано впровадження стандартів НАТО з питань застосування Сухопутних військ, Повітряних Сил Збройних Сил України та фінансового забезпечення

Міністерство оборони України до кінця року планує впровадити ще 41 стандарт Організації північноатлантичного договору (НАТО) як національні стандарти, повідомляє УНІАН.

Сьогодні на брифінгу речник Міноборони України полковник Максим Праута розповів, що на виконання дорожньої карти реформ у Міноборони триває робота з нормативно-правового забезпечення заходів реформування. Зокрема Адміністрацією Президента, Верховною Радою та Кабінетом міністрів затверджено 58 нормативно-правових актів, підготовлених оборонним відомством. За словами Праути, ці документи стосуються удосконалення питань підготовки держави до оборони, реформування Міністерства оборони, Генерального штабу та інших органів військового управління, підвищення рівня соціальних і правових гарантій військовослужбовців.

Наразі на розгляді в органах державної влади перебуває ще 32 проекти нормативно-правових актів, опрацьованих Міноборони. Водночас у діяльність оборонного відомства та ЗСУ запроваджено 126 стандартів НАТО.

"Розроблено 84 національних та військових нормативних документи з питань стратегічного планування розвитку спроможностей Збройних Сил України, застосування Повітряних та Військово-Морських Сил, військового зв’язку, балістичного захисту військовослужбовців та захисту від лазерного випромінювання, протидії саморобним вибуховим пристроям, тилового та медичного забезпечення, топогеодезичної служби", – додав він.

Праута запевнив, що вимоги стандартів НАТО беруть до уваги під час розроблення оперативно-стратегічних та оперативно-тактичних вимог, тактико-технічних завдань на створення і модернізацію озброєння та військової техніки. Розпочато роботу щодо створення національної системи розробки та постановки на виробництво озброєння та військової техніки з урахуванням стандартів НАТО.

За словами речника, опрацьовується питання створення системи державного гарантування якості продукції оборонного призначення в Україні відповідно до стандартів та публікацій НАТО. Подано пропозиції до Програми національної стандартизації щодо впровадження до кінця цього року 41 технічного стандарту НАТО як національні стандарти.

Окрім цього, відомо, що до кінця року також сплановано впровадження стандартів НАТО з питань застосування Сухопутних військ, Повітряних Сил Збройних Сил України та фінансового забезпечення.

Як виглядає імітаційне обладнання від НАТО на мільйони – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Порошенко: Твердо переконаний, що першокласники точно житимуть в Україні, яка буде членом ЄС
Наступний матеріал
Закриття Генконсульства РФ в Сан-Франциско: ініціатором рішення був Дональд Трамп

Полторак зустрівся з главою Міноборони Британії: про що говорили

"Захід-2017": НАТО відправить своїх експертів для спостереження за навчаннями

Расмуссен: Битва за українську безпеку несе наслідки далеко за Східну Європу

В Україну для верифікації озброєння прибула інспекційна група США

Майже 40% нашої торгівлі припадає саме на ЄС – Порошенко

Угода про асоціацію Україна-ЄС запрацювала у повному обсязі