Румунія twitter.com

Росіяни працюють з певними колами в Румунії, які виступають проти НАТО та ЄС – експерт

За словами керівника міжнародного відділу LB.ua, Росія продовжить роботу для проведення диверсійно-інформаційних акцій

У понеділок, 31 липня, в ефірі програми "Інформаційний день" керівник міжнародного відділу LB.ua Ігор Соловей розповів, чи варто чекати від РФ реакції після того, як Румунія не пустила Рогозіна у свій повітряний простір. Так, за словами експерта, заяви самого Рогозіна можна розцінювати як емоції, оскільки реальних важелів впливу у Росії на Румунію немає.

"Це скоріш за все емоційна заява, бо реальних важелів впливу у Росії на Румунію немає в силу обмеженості економічних та політичних контактів. Що можуть зробити? Ну звичайно буде продовжена робота для проведення якихось інформаційно-диверсійних акцій. Росіяни працюють уже з певними інформаційно-налаштованими колами в Румунії, які виступають проти НАТО, проти Євросоюзу. Передусім, першочергові цілі російської пропаганди – ліповани, старовірці та русини. І ще одна категорія, де росіяни будуть намагатися працювати – це угорці, враховуючи протиріччя між румунами та угорцями по Трансильванії і амбіції Угорщини в тому числі на румунську частину, мається на увазі на Трансильванію", – розповів Ігор Соловей та додав, що росіяни будуть намагатися зіштовхнути інтереси румунів та угорців.

"Росіяни будуть намагатися зіштовхнути інтереси румунів та угорців. Якимось чином підігріти цю тему для того, щоб створити якісь джерела напруги всередині країни. Таким чином відволікши якусь увагу від зовнішньополітичних питань", – зазначив експерт.

Як повідомляв 5.UA, Румунія не впустила у свій повітряний простір літак із віце-прем'єром Росії Дмитром Рогозіним.

Попередній матеріал
"Розумна рукавичка": 19-річна українка розробила пристрій, що озвучує мову жестів
Наступний матеріал
Лікарня Львова отримала дороговартісний УЗД-сканер для діагностики новонароджених
Loading...

РФ стала лідером у кількості запитів на видалення інформації з Google

РФ пригрозила Україні заходами у відповідь на введення біометричного контролю

Екс-посол США про заяву Кремля: "У нас немає 755 американських дипломатів в Росії"