5 канал

Лікарня Львова отримала дороговартісний УЗД-сканер для діагностики новонароджених

Такий апарат єдиний у державних лікарнях Львова – гроші збирала вся країна

Благодійники подарували дитячій лікарні Львова дороговартісний ультразвуковий апарат для діагностики новонароджених. Відтепер маленьких пацієнтів зможуть ще якісніше обстежувати і на ранніх етапах виявляти захворювання, передає "5 канал".

За словами медиків, завдяки новому УЗД-сканеру можна точно виявити вади серця, внутрішніх органів та центральної нервової системи дітей.

Такий апарат єдиний у державних лікарнях Львова. Його вартість маже 2 мільйони гривень. Гроші на нього у благодійний фонд надсилали люди з усієї країни.

"Обирали модель ми спільно з лікарнею. Вони зробили замовлення, провели дослідження, який саме потрібно апарат", – зазначив представник благодійного фонду Володимир Федчук.

"На цьому апараті (якість обстеження) експертного класу. Це швидкість обстеження і можливість проводити обстеження в найменших дітей, починаючи від півкілограма і так далі. Тепер на цьому апараті ми маємо можливість верифікувати вроджені вади серцево-судинної системи, у дітей раннього віку, які є німі і які не чують вухом, і яких не видно на кардіограмі", – розповів головний лікар міської дитячої лікарні Львова Дмитро Квіт. 

Попередній матеріал
Росіяни працюють з певними колами в Румунії, які виступають проти НАТО та ЄС – експерт
Наступний матеріал
Стрілянина з АТОвцями у Дніпрі: один з фігурантів справи виїхав за кордон
Loading...