Комп'ютерний томограф
Комп'ютерний томограф 5.ua

Японія подарувала Вінницькій лікарні медобладнання вартістю $1 млн

Серед іншого, лікарі отримали надсучасний комп'ютерний томограф

Вінницькому військово-медичному клінічному центру японський уряд подарував медичне обладнання на $1 млн, передає "5 канал".

Серед іншого, лікарі отримали сучасний комп'ютерний томограф. Протягом одного обстеження він робить 160 об'ємних зображень, що дає можливість на ранній стадії виявити патології. Окрім того, клінічний центр отримав п'ять наборів системи ендоскопічного обладнання для діагностики захворювань системи травлення та бронхів.

Начальник клініки променевої діагностики Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Олег Поляков розповів про томограф: "Проводиться дуже швидка реконструкція побудови, не тільки у 2D, але і в 3D, і 4D. Це дозволяє лікарям побачити патологію, побачити якісні та кількісні характеристики. Найголовніше – це звичайно якість зображень і швидкість".

Японські фахівці навчатимуть вінницьких лікарів, як використовувати обладнання. У межах "Року Японії в Україні" схожу апаратуру вже отримали медичні установи Києва, Одеси, Харкова та Львова.

"Це обладнання зможе допомогти виявити хвороби та запобігти їм на ранній стадії. Ми його передаємо не тільки для бійців, які захищають кордони вашої держави, а й для місцевих мешканців. І віримо, що завдяки цьому обладнанню поліпшиться ситуація з охороною здоров'я у вашій області", – розповів надзвичайний та повноважний посол Японії в Україні Шігекі Сумі.

Нагадаємо, раніше Японія повідомила, що надасть необхідне технічне обладнання для розвитку Суспільного мовлення в Україні.

Попередній матеріал
"Час. Підсумки тижня": Як пов'язані блокада ОРДЛО та кредит на мільярд від МВФ
Наступний матеріал
Під Маріуполем окупанти застосовують зброю з отруйними речовинами
Loading...