Міноборони

Полторак зустрівся з главою Міноборони Британії: про що говорили

Допомога радників з Великої Британії нині допомагає вдосконалювати українську армію

У четвер, 31 серпня, міністр оборони України Степан Полторак зустрівся з чільником Міноборони Великої Британії Марком Ланкастером. Про таке повідомляє прес-служба МОУ. 

"Британські військовослужбовці продемонстрували гарну підготовку та високий рівень відповідальності під час проведення параду. Загалом участь 11 іноземних делегацій в урочистостях до Дня незалежності України стала потужним сигналом, що Україна залишається в зоні уваги європейських держав і відчуває підтримку з їхнього боку", - відзначив Полторак.

Також він високо оцінив рівень підготовки українських військових британськими інструкторами в рамках тренувальної програми Орбітал. Зокрема, відзначив, що набуті знання сприяли покращенню ефективності дій військовослужбовців ЗС України у бойових умовах.

Останні зміни у діяльності вітчизняного оборонного відомства стали можливими завдяки у тому числі допомозі з боку радників від Великої Британії, переконаний міністр оборони України.

Полторак також повідомив Ланкастеру про поточну ситуацію в АТО та в регіоні, а також щодо попередніх підсумків виконання заходів з реформування Міноборони та ЗС України.

"Я дякую пану Ланкастеру за участь британських військових в урочистостях до Дня Незалежності України. Британські військовослужбовці продемонстрували гарну підготовку та високий рівень відповідальності під час проведення параду. Загалом участь 11 іноземних делегацій в урочистостях стала потужним сигналом, що Україна залишається в зоні уваги європейських держав і відчуває підтримку світової спільноти", - написав за підсумками зустрічі Полторак на власній сторінці у Facebook.

Зауважимо, щоуходівізитувУкраїнуглаваМіноборониБританіїзустрінеться з британськими й українськими військовими, які навчаються спільно в рамках програми Орбітал.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Обличчя Незалежності": як Хрещатиком усі роди військ ЗСУ та країн світу крокували – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Скайп-зустріч ТКГ: про режим тиші бойовики дізналися зі ЗМІ
Наступний матеріал
В Apple офіційно назвали дату презентації нового iPhone 8
Loading...