Укрінформ

Скайп-зустріч ТКГ: про режим тиші бойовики дізналися зі ЗМІ

Це свідчить про відсутність відповідних розпоряджень та небажання керівництва ОРДЛО дотримуватися домовленостей про припинення вогню

У четвер, 31 серпня, відбулась скайп-зустріч Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на сході. Про її підсумки розповіла речниця Леоніда Кучми Дарка Оліфер у Facebook

"Українська сторона послідовно виконує взяті на себе зобов'язання в рамках угоди про режим тиші з 25 серпня 2017 року. У той же час, режим припинення вогню системно порушується з боку ОРДЛО, що говорить про те, що Російська Федерація і ОРДЛО не дотримуватися досягнутих домовленостей. Про це свідчить відсутність відповідних розпоряджень: за інформацією СММ ОБСЄ, про призов Тристоронньої контактної групи до режиму тиші з нагоди нового навчального року, незаконні збройні формування ОРДЛО дізналися зі ЗМІ", - зазначає Оліфер.

Вона наголосила, під час скайп-конференції Україна закликала зробити все для того, щоб 1 вересня режим припинення вогню було максимально дотримано.

"Порушення режиму тиші з боку ОРДЛО повинні бути розслідувані СММ ОБСЄ, а винні - виявлені і покарані, з конкретними прикладами і наданням гласності таких випадків", - додала речниця Кучми.

За її словами, ТКГ укотре закликала ОРДЛО забезпечити повноцінний і безперешкодний доступ СММ ОБСЄ по всій території Донбасу - від лінії зіткнення до українсько-російського кордону.

Як повідомляв 5.UA, 23 серпня Тристороння контактна група затвердила безстрокове припинення вогню у зв'язку з початком навчального року з опівночі 25 серпня 2017 року. Згодом Україна ініціювала відеоконференцію ТКГ у зв'язку з недотриманням режиму припинення вогню з боку окупантів ОРДЛО. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Охоплені вогнем": у штабі показали, як саме терористи "дотримуються" тиші – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Нардеп назвав реформу, яка є найменш дискутивною
Наступний матеріал
Полторак зустрівся з главою Міноборони Британії: про що говорили
Loading...